Subscribe to my full feed.

26 Ocak 2014 Pazar

VİNTAGE KURABİYE...Son zamanlarda en severek çalıştığım tarz kurabiyeler Vintage tarzı...Çok severek çalıştığım bu kurabiyeleri
sizde sevdiklerinize bu özel ve farklı tasarım kurabiyelerden hediye etmek isterseniz bana ulaşmanız yeterli...
11 yorum:

Emel Sevren Pınar dedi ki...

İNG de gördüm bu güzellikleri:)
Ellerine sağlık.

Mehtap Kaya dedi ki...

Nefis gözüküyor ellerinize sağlık...

Adsız dedi ki...

Harika

Ben İyisimi dedi ki...

Cok zevkli calismalar olmus :)

Ben İyisimi dedi ki...

Cok zevkli calismalar olmus :)

Adsız dedi ki...

Yemek Kulübüm'ü kurduk! Siz olmadan olmaz :)

Hande hanım merhaba,

Kısa bir süre önce Yemek Blogunuzu ziyaret etme fırsatı bulduk ve blogunuzda yer alan yemek tariflerinizi, tariflerinizde kullanmış olduğunuz görselleri çok beğendik. Blogunuz için oldukça emek ve zaman serfettiğinizi blogunuzun her sayfasında hissettik. Ellerinize, emeğinize sağlık!

Yemek blogger’lığı oldukça emek ve zaman gerektiren bir uğraş. Onca zaman ve emek harcadıktan sonra yapılan yemeklerin beğenilmesi, takdir edilmesi ve blogun takip edilmesi tüm blogger’ların en büyük arzusu. Bu durumdan yola çıkarak yemek blogger’larına blogunda yayınladıkları yazı ve tarifleri daha çok kişiye ulaştırabilmesi, bloglarına ve sosyal ağlarındaki hesaplarına ziyaretçi ve takipçi kazandırabilmesi için özel olarak özel bir internet sitesi oluşturma fikrinde yoğunlaştık Yemek Kulübüm’ü tasarladık.

Yemek Kulübüm’de ücretsiz olarak üye hesabı oluşturan kullanıcılarımız, yemek tariflerini ve görsellerini kolayca paylaşabilmekte, profillerinde kendilerine ait blog ve sosyal ağ hesaplarının linklerini paylaşabilmekte ve böylece yemek tariflerini beğenen site kullanıcılarını kendi bloglarına ve sosyal ağ hesaplarına çekebilmektedir.

Yemek Kulübüm’ün en çok seveceğiniz özelliklerinden birisi de blogunuzda olduğu gibi üye hesabınızdan günlük yazabiliyor olmanız ve günlüğünüzü sosyal ağlarda kolayca paylaşabilmeniz. Kendi blogunuzda yazmış olduğunuz yazıların bir kısmını bu bölümde paylaşıp blogunuza takipçi ve ziyaretçi çekmek sizin için çok daha kolay olacak.

Tüm bu kolay ve faydalı kullanım özelliklerinin yanı sıra Yemek Kulübüm üye hesabınızdan paylaşmış olduğunuz kendinize ait yemek tarifi ve püf noktalarından puanlar toplayarak her ay çeşitli hediyeler kazanma şansı da elde edebilirsiniz.

Ayrıca; Gıda Danışmanım’a soru sor, sağlıklı beslenme, gıda güvenliği, mutfakta püf noktaları, mutfak ve gıda sözlüğü, gıdaların ve yemeklerin kalori değerleri, gıdaların saklama sıcaklıkları ve koşulları, gıdaların sağlığımıza faydaları ve zararları gibi pek çok konu gıda mühendisi ve beslenme uzmanlarımızın kaleminden Yemek Kulübüm’de.

Blogunuza ve sosyal ağlardaki hesaplarınıza daha fazla ziyaretçi ve takipçi çekmek için sizi de blogger dostu Yemek Kulübüm’e bekleriz.

Yemek Kulübüm üye hesapları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://yemekkulubum.com/yemekkulubum linkiden hesabımızı inceleyebilirsiniz.

Yemek Kulübüm’de düzenlenen Ödüllü Yemek Puan Oyunu hakkında detaylı bilgi almak için http://yemekkulubum.com/icerik_sayfa/ekle-yemek-tarifi-kazan-yemek-takimi linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Yemek Kulübüm
www.yemekkulubum.com

yemek tarifleri dedi ki...

harikasınız ellerinize sağlık süper görünüyor cnm

Yemek Tarifi
diyet yemek tarifleri

tat yemek dedi ki...

çok güzel kurabiyeler olsa da yesek ellerine sağlık

tat yemek dedi ki...

çok güzel bir bloğ hayran kalmamak elde değil

Etimesgut Halı yıkama dedi ki...

ıyı bır sıte

kutukartonkoli koli dedi ki...

ev taşıma kolisi, kolici, taşınma kolisi,
ucuz koli, koli satan yerler, 60x40x40 cm Çift Oluklu Koli
ev taşıma kolisi karton koli
silindir kutu, 60x40x40 koli fiyatları, arşiv klasör kolisi,ev taşıma kolisi,
toptan koli, eşya kolisi,
kolici, koli satın al, 60x40x40,
karton kutu satın al, ucuz koli fiyatları,
koli satan yerler, 60x40x40 cm Çift Oluklu Koli, koli satın al,
dispenser havlu, karton bardak, dispenser peçete, türkiye logolu mendil,
ambalaj kağıdı, endüstriyel temizlik,